KoukounarifashionKoukounarifashion
  • Αρχικη
  • ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
    • Γυναικεία
      • Χειμερινή συλλογή
      • Καλοκαιρινή συλλογή
    • Ανδρικά
      • Χειμερινή συλλογή
      • Καλοκαιρινή συλλογή
    • Τσάντες
    • Αξεσουάρ
      • Πορτοφόλια
      • Κοσμήματα
        • Κολιέ
        • Βραχιόλια
        • Δαχτυλίδια
      • Δερμάτινες Ζώνες
    • Σανδάλια
  • Επικοινωνία
  • Αγγλικά
  • Ελληνικά
  • Log In
Search
00
Search
00

Καλοκαιρινή συλλογή

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • DUSTY PINK SHIRT WITH GOLD DETAILS
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Πουκαμισα

    DUSTY PINK SHIRT WITH GOLD DETAILS

    123,00€
    Προσθήκη στο καλάθι
  • -36%
    Eala pants
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Παντελόνια, Σετ

    Eala pants

    119,00€ Original price was: 119,00€.76,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 76,00€.
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • -48%
    Eala top
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Μπλούζες, Πουκαμισα, Σετ

    Eala top

    89,00€ Original price was: 89,00€.46,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 46,00€.
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • -51%
    Electra Shirt Red Flowers
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Πουκαμισα

    Electra Shirt Red Flowers

    93,00€ Original price was: 93,00€.45,50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 45,50€.
    Προσθήκη στο καλάθι
  • Floral Safari Linen Shirt
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Πουκαμισα

    Floral Safari Linen Shirt

    112,00€
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • Hansika skirt
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Σετ, Φούστες

    Hansika skirt

    135,00€
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • Hansika top
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Μπλούζες, Σετ

    Hansika top

    79,00€
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • -50%
    Haruki kimono
    Kimono, Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Πανωφόρια

    Haruki kimono

    117,00€ Original price was: 117,00€.59,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59,00€.
    Προσθήκη στο καλάθι
  • -50%
    Haruki trousers
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Παντελόνια

    Haruki trousers

    78,00€ Original price was: 78,00€.39,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 39,00€.
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • -32%
    3BF86EE2 47BD 4F8F A396 26A5782F0B3C07C1EC45 F5FF 4002 98B6 D91C247CC6CD
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Φορέματα

    Lilith dress

    205,00€ Original price was: 205,00€.140,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 140,00€.
    Προσθήκη στο καλάθι
  • -29%
    Lola maxi tasseled kimono
    Kimono, Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή

    Lola maxi tasseled kimono

    117,00€ Original price was: 117,00€.83,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 83,00€.
    Προσθήκη στο καλάθι
  • Luigi pants ( peach )
    Γυναικεία, Καλοκαιρινή συλλογή, Παντελόνια

    Luigi pants ( peach )

    54,90€
    Επιλογή Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Κατηγορίες

  • Ανδρικά (3)
  • Αξεσουάρ (34)
    • Cooler Box (5)
    • Κάλτσες (3)
    • Ρολόγια (26)
  • Γυναικεία (98)
    • Kimono (5)
    • Καλοκαιρινή συλλογή (63)
    • Μπλούζες (11)
    • Ολόσωμες φόρμες (2)
    • Παντελόνια (24)
    • Πανωφόρια (4)
    • Πουκαμισα (10)
    • Σετ (8)
    • Σορτς (5)
    • Τζιν (1)
    • Φορέματα (17)
    • Φορέματα Kimono (1)
    • Φούστες (5)
    • Χειμερινή συλλογή (18)
  • Τσάντες (6)
    • Τσαντάκια χειρός (4)

Brand

  • Aitheras Clothing
  • Chaton
  • Eveleya
  • Hemithea
  • Kate jo collection
  • Muse of infinity
  • Mya collection
  • Petit Boutik
  • Sac & Co
  • So Bohemian

Ελληνικα Προϊοντα

Υποστηρίζουμε τους 'Έλληνες σχεδιαστές και τα ελληνικά brand.

Αγαπάμε την μόδα , την καλή ποιότητα & τις ελληνικές εταιρείες, Υποστηρίζουμε τους ‘Έλληνες σχεδιαστές και τα ελληνικά brand. Στο κατάστημά μας θα βρείτε πολλές διαφορετικές συλλογές που θα αναδείξουν το στυλ σας !

  • Διεύθυνση: Πανωρα 6, Σκιάθος, 37002
  • Τηλέφωνο: +30.2427.30.20.51
  • Email: koukounarifashion@gmail.com
  • Ώρες Λειτουργίας: Δευ - Κυρ: 9:00πμ - 8:00μμ
Facebook Instagram

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

  • - Όροι Χρήσης
  • - Πολιτική Απορρήτου
Koukounarifashion © Copyright 2021. All Rights Reserved. Designed by the Design Agency
has been added to your cart.
Checkout
  • Main Menu
  • Top Navigation
  • Αρχικη
  • ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
    • Γυναικεία
      • Χειμερινή συλλογή
      • Καλοκαιρινή συλλογή
    • Ανδρικά
      • Χειμερινή συλλογή
      • Καλοκαιρινή συλλογή
    • Τσάντες
    • Αξεσουάρ
      • Πορτοφόλια
      • Κοσμήματα
        • Κολιέ
        • Βραχιόλια
        • Δαχτυλίδια
      • Δερμάτινες Ζώνες
    • Σανδάλια
  • Επικοινωνία
  • Αγγλικά
  • Ελληνικά
  • Log In
imunify-bot-check
Διαχείριση Συγκατάθεσης Cookies
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση σε αυτές τις τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς να επεξεργαστούμε δεδομένα όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Λειτουργικά Πάντα ενεργό
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Προτιμήσεις
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Στατιστικά
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς. Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Εμπορικής Προώθησης
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
Διαχείριση επιλογών Διαχείριση υπηρεσιών Manage {vendor_count} vendors Διαβάστε περισσότερα για αυτούς τους σκοπούς
Προβολή προτιμήσεων
{title} {title} {title}
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΑποδοχήΆρνησηΠολιτική απορρήτου